Hyde Park z diskusí

Komentáře z internetu, které něčím zaujaly:

Komentář Petra Hampla 30.4.2017:

To, co se tento týden odehrálo kolem Maďarska, je ukázkové až instruktážní. Na jedné straně malá demokratická země, jejíž obyvatelé chtějí žít po svém, na druhé straně zločinný multimiliardář, který ty lidi chce v první fázi zotročit, v druhé je pak vyhladit a nahradit arabskými muslimy. Každý, kdo má aspoń kousek smyslu pro spravedlnost, musí fandit Maďarům.
Situace kolem Maďarska taky dobře vypovídá o použitelnosti různých politických směrů v opravdu těžkých dobách. Kdyby v Maďarsku převládla pravice zaměřená na minimální stát, umožnila by každého, ať se Sorosem dělá kšeftíky, jaké chce. Na konci té cesty by byli všichni Maďaři zotročení.
Kdyby převládla levice, Soros by si prosadil cokoliv prostřednictvím nadnárodních korporací, socialistických svazů a odborářské byrokracie.
Jenže dnešní maďarská vláda je primárně nacionalistická. To je jediný politický směr, který dává východisko v situaci, kdy je ohroženy země, její nezávislost i svobody a životy občanů.

reakce: Tomáš Pilař „Kdyby v Maďarsku převládla pravice zaměřená na minimální stát, umožnila by každého, ať se Sorosem dělá kšeftíky, jaké chce. Na konci té cesty by byli všichni Maďaři zotročení. “
A proto byl pan Petr Hampl v minulosti členem Svobodných a kandidoval na předsedu.

 

Comments are closed.