Rodiče, pozor! Tohle dělají neziskovky vašim dětem ve školkách a školách za vašimi zády, když jste v práci. A dokonce s podporou MŠMT! Netušíte, s kým budou od září chodit vaše děti do školky!

vyšlo na Aeronetu 1.2.2017 – celý  šlánek si přečtete zde: http://aeronet.cz/news/rodice-pozor-tohle-delaji-neziskovky-vasim-detem-ve-skolkach-a-skolach-za-vasimi-zady-kdyz-jste-v-praci-a-dokonce-s-podporou-msmt-netusite-s-kym-budou-od-zari-chodit-vase-deti-do-skolky/

Každý musí pochopit, že povinný rok docházky do mateřské školy byl prosazen paní Marksovou z ČSSD jako konceptuální ideologický nástroj indoktrinace předškolní mládeže, protože děti v tomto věku přebírají modely chování od rodičů. Jenže když rodiče svěří dítě do péče státu, potažmo mateřské školy, tak bez vědomí rodičů se výchova dítěte za 1 rok docházky potomka do mateřské školy dostane úplně do jiné roviny. Dítě se začne podezřele často vyjadřovat cikánskými slovy, protože přebírá vzory od cikánských dětí v povinném ročníku mateřské školy. Cikánské děti předtím nikdy do mateřinek nechodily, ale s novým zákonem tak přichází do mateřských škol tvrdý multikulturalismus. Podle nového zákona začne povinný předškolní rok platit až od 1. září 2017 a redakce AE News už nyní musí varovat rodiče v ČR, že to, k čemu dojde ve chvíli, až se do školek nahrnou děti z cikánských rodin, to si nedovedete představit, co z vašich dětí za ten rok vyroste!

Mateřská školka v Blatné vyděsí asi mnoho rodičů v ČR svými webovkami

Sexuálně a v růžovo-fialové barvě laděná webová stránka mateřské školy v Blatné s fotografií svlečeného černouška a blonďaté holčičky v jeho objetí vyděsí asi mnoho rodičů v České republice. Už od 1. září 2017, kdy podle novely školského zákona začne platit povinný 1 rok docházky do mateřské školy pro všechny předškolní děti v ČR, se rodiče dočkají toho, že jejich děti se budou dostávat do těsného kontaktu s jinými dětmi různých kultur a různého charakteru chování k ženám, dívkám. Jak těsný kontakt to bude, to asi školka v Blatné chce dopředu naznačit na svém webu, za který by se nemusel stydět ani kdejaký pedofil. Na tuto školku a její web upozornil Martin Konvička, více zde.

Mateřská školka v Blatné jde multikulti příkladem… podívejte se sami zde.
Od 1. září do školek děti posíláte na vlastní obrovské riziko!

Program EDISON je tak pouze předskokanem tohoto procesu, aby děti ve školkách nebyly v šoku, až se od září do školek nahrne multikulturní směs, která historicky nikdy služeb předškolní péče nevyužívala. To se týká nejen cikánských dětí, ale také Vietnamců, Číňanů, Ukrajinců, Bulharů a Rumunů, kterým česká vláda poskytuje pracovní víza, protože v ČR prý vybrané profese a práce nechtějí domácí obyvatelé dělat. No, vláda možná neví, že chyba není v tom, že by se českým občanům nechtělo na těch pozicích pracovat, ale za ty almužny to ani nemá smysl. Ukrajinská servírka pracuje 7 dnů v týdnu, nepotřebuje volno a bere minimálku plus na ruku bokem doplatek 10 tisíc a plus dýška. Kdo z vás to má? Ne, to bylo myšleno ironicky. Ale pouze to ukazuje na to, že EDISON je jenom indoktrinačním důsledkem procesů, které jsou všude okolo nás.Projekt EDISON, propagace Vietnamu.

Nezanedbávejte své děti! Nevolte politické strany, které pod pláštíkem sociálních jistot vám za zády schvalují zákony, na jejichž základě vám z dětí ve školkách vychovají malé gaunery. Na jedné straně české úřady nepomohou mamince, které cizí království ukradlo děti, ale na straně druhé od tohoto království český stát čerpá dotace pro svá ministerstva. Některé rodiny už zvažují i možnosti odstěhování z ČR do jiné země, kde vám dovolí děti vzdělávat doma anebo ve výběrových školách bez prvků multikulturalismu. V ČR tuto možnost již nemáte, protože povinná školka pro vaše dítě je cestou ke včasné indoktrinaci multikulturalismem. O tomto obrovském problému, o nesvobodě, o počátku multikulturní fašizace, o přebírání výchovy dětí státem, o tom všem jsme hovořili v mém pořadu tento pátek na Svobodném rádiu od 19:00 hodin.

Záznam tohoto pořadu a diskuse k této kauze v čase od 1:31:20 k poslechu zde.

Comments are closed.