Kdo je kdo

Máme se smát a nebo bát?
ODPAD ČESKÉHO NÁRODA

Bělobrádek šokoval Okamuru! Uprchlíci nám podle lidoveckého předsedy pomohou zvýšit nízkou porodnost!

20.01.2016 14:15 / politika

Tomio Okamura (SPD) nenechal dlouho bez odezvy slova lidoveckého předsedy Pavla Bělobrádka, který prohlásil, že uprchlíci nám do jisté míry mohou pomoci vyřešit demografické potíže, které naší zemi hrozí v důsledku nízké porodnosti. A nebral si žádné servítky!

Okamura lupa

Tomio Okamura ostře zkritizoval Bělobrádka za jeho slova o uprchlících. | Archiv Tomio Okamury

Vládu mimo jiné označil Okamura za vlastizrádnou. „Je to síla. Rád bych řekl, že jsem v šoku, ale nejsem, jelikož znám názory a chování této vlády ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL. Místo, aby vláda pořádně podpořila české, moravské a slezské rodiny s dětmi, aby se nebáli mít více dětí, tak tato vlastizrádná vláda raději podporuje usazování nezákonných imigrantů z nepřátelských kultur v naší zemi,“ nechal se slyšet Okamura.

České, moravské a slezské děti přitom podle Okamury potřebuje naše republika jako sůl nejen z hlediska udržení naší národní identity, ale také abychom mohli zajistit průběžné financování státního rozpočtu včetně důchodů, jelikož naše populace každým rokem v průměru stárne.

Místo aby vlastizrádná vláda podpořila české rodiny, podporuje usazování nezákonných imigrantů nepřátelských kultur v naší zemi, tvrdí Tomio Okamura.

Vláda již odsouhlasila přijetí prvních několika tisíc nezákonných imigrantů do ČR, z nichž první začnou přijíždět již letos. „Vláda na imigranty vyčlenila už více než čtyři miliardy korun, místo aby tyto peníze věnovala na podporu českých rodin například formou razantního zvýšení odečitatelné položky ze mzdy na každé dítě, bezúročných novomanželských půjček či zavedení porodného také od třetího dítěte, avšak pouze pro řádné pracující rodiny bez trestní minulosti. Právě tento můj návrh zákona mi vládní koalice ve Sněmovně zamítla,“ dodal Okamura.